Wolfskuilseweg, Nijmegen, Nederland Arnhem e.o., Nederland

€ 1552,00 p/m
  • 110 m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamers
  • Gemeubileerd

VIRTUEEL OPEN HUIS woensdag 5 april 13:00 uur
https://fb.me/e/5syThjUDm

Maisonnette met fantastisch uitzicht, gelegen op de hoek Wolfskuilseweg – Floraweg. Het hoekappartement op de bovenste woonlagen (te weten de vijfde én de zesde verdieping) en beschikt over een ruime loggia.

Dit appartementencomplex heeft een gunstige ligging ten opzichte van centrum en de Radboud Universiteit. Daarnaast heeft u de beschikking over twee privé parkeerplaatsen in de parkeerkelder en een eigen berging in het souterrain.

Indeling:
Begane grond: ruime afsluitbare entree met beltableau en brievenbussen, toegang naar trappenhuis en lift.
Entree, hal met meterkast, toilet en bergkast. Ruime badkamer voorzien van een inloopdouche en een vaste wastafel.

Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer welke is voorzien van een fraaie laminaat vloer en aansluitend een loggia met klap/vouwramen. Halfopen keuken in L-opstelling welke is voorzien van diverse inbouwapparatuur.

Middels de vaste trap in de hal bereikt u de eerste verdieping : overloop voorzien van een Velux dakraam en wasmachine, twee slaapkamers welke ook voorzien zijn van een Velux dakraam.

Bijzonderheden:

– GEMEUBILEERD
– Op fietsafstand gelegen van het centrum
– Ruime loggia
– Energielabel A
– Twee parkeerplaatsen in de parkeerkelder
– Servicekosten € 66,00 per maand

Exclusief g/w/e, tv, internet, lokale heffingen.

Kenmerken

Beschikbaar per Verhuurd
Regio Arnhem e.o.
Soort woning Appartement
Oppervlakte 110m²
Bouwjaar 2006
Slaapkamers 2
Badkamers 1
Garage Inpandig
Tuin Nee
Balkon Nee
Dakterras Nee
Kelder Nee
Zolder Nee
Schuur Inpandig
Periode van beschikbaarheid 12-24 maanden
Mogelijkheid tot verlenging

Plaats

Woninginteresse NL
026 711 45 55
Uw woning hier?