+
Verhuurd

Van Spilbergenstraat, Amsterdam, Nederland

Amsterdam e.o., Nederland
50 m²
1 Slaapkamers
1 Badkamers
Gemeubileerd
Uw woning hier?

Beschrijving

Zeer mooi afgewerkte studio met aparte keuken op de 1e etage met een balkon over de gehele breedte van het appartement.

De woning is gelegen in stadsdeel ’de Baarsjes’, Deze plek is o.a. vanwege de centrale ligging zeer gewild en heeft alles binnen handbereik.

De woning is voorzien van een wasmachine met droger en heeft geen vaatwasser.

In de omgeving kunt u genieten op de ruime terrassen van Zurich, Bar Baarsch, Radijs of het recent geopende eetcafé Frits. Luxe sportaccommodaties zoals David Lloyd en Sportplaza Mercator bieden vele mogelijkheden om te sporten.
Het Rembrandtpark ligt op 1 minuut wandelen en biedt in de zomer ruimte om heerlijk te bbq’en of te luieren in de zon.

Ook de bereikbaarheid is erg gunstig, de haltes van het openbaar vervoer zijn (letterlijk) om de hoek en op de fiets ben je binnen ca. 10 minuten in hartje centrum!

De karakteristieke straat heeft een breed trottoir en biedt voldoende parkeerruimte (op basis van vergunning)

De huurprijs is exclusief de kosten van g/w/e/tv/internet en gemeentelijke heffingen.

Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging, www.ehr.nl of mail [email protected]

Videorondleiding

Kenmerken

Beschikbaar per
Verhuurd
Regio
Amsterdam e.o.
Soort woning
Appartement
Oppervlakte
50m²
Bouwjaar
1930
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Garage
Nee
Tuin
Nee
Balkon
Ja
Dakterras
Nee
Kelder
Nee
Zolder
Nee
Schuur
Nee
Periode van beschikbaarheid
12 tot 60 maanden
Mogelijkheid tot verlenging
In overleg
Reageer op deze woning
Property Form
Bel ons nu

[email protected]