Gerard Doustraat, Amsterdam, Nederland Amsterdam e.o., Nederland

€ 1750,00 p/m
  • 70 m²
  • 2 Slaapkamers
  • 2 Badkamers
  • Gemeubileerd

DEZE WONING IS NIET GESCHIKT VOOR DELERS

Wonen in de bruisende Pijp in dit moderne 2 slaapkamer appartement met balkon, gelegen op de eerste verdieping.

In het gastenkamertje past een eenpersoons bed.

De locatie is ideaal te noemen, midden in een van de gezelligste buurten van Amsterdam, De Pijp. De woning is gelegen op loopafstand van de rivier de Amstel, het Sarphatipark en de Albert Cuyp dag-markt.

Tal van winkels, terrassen en restaurants bevinden zich in de directe nabijheid, evenals het openbaar vervoer. Met de fiets bent u zo in het centrum van Amsterdam en/of op het Museumplein.

Via de Amstelkade en/of de Wibautstraat bereikt u Ringweg A2 en A10.

Op de openbare weg geldt betaald parkeren (van 09.00 tot 00.00 uur) m.u.v. zondag en parkeren middels een vergunning systeem.
Volgens informatie van de website van gemeente Amsterdam is er geen wachtlijst voor een parkeervergunning.

Deze woning is dan ook ideaal gelegen in de stad.

De huurprijs is exclusief de kosten van g/w/e/tv/internet en gemeentelijke heffingen.

Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging www.ehr.nl of neem contact op met ons kantoor via amsterdam@ehr.nl of 020 208 21 07.

Kenmerken

Beschikbaar per Verhuurd
Regio Amsterdam e.o.
Soort woning Appartement
Oppervlakte 70m²
Bouwjaar 1904
Slaapkamers 2
Badkamers 2
Garage Nee
Tuin Nee
Balkon Ja
Roof terrace Nee
Kelder Nee
Zolder Nee
Schuur
Periode van beschikbaarheid 6 tot 36 maanden
Mogelijkheid tot verlenging In overleg

Plaats

Woninginteresse NL
Uw woning hier?