+
Verhuurd

Simsonstraat, Amsterdam, Nederland

Amsterdam e.o., Nederland
70 m²
3 Slaapkamers
1 Badkamers
Gemeubileerd
Uw woning hier?

Beschrijving

**Deze woning is niet geschikt voor (professionele) woningdelers. **

Geheel gerenoveerd 4 kamer (3 slaapkamer) hoek-appartement, met balkon, in 1 van de leukste straatjes van een Amsterdamse schoolstijl complex uit 1926.

De groene en rustige Simsonstraat ligt in Amsterdam Oud-Zuid verscholen tussen de authentieke poorten op de Olympiaweg en de Olympiakade aan het begin van de Apollolaan.

Dit appartement op de 2e en derde, tevens bovenste woonlaag, is zeer gunstig gelegen in het gewilde Oud-Zuid om de hoek van de Olympiakade, in een heel rustige straat, maar met gezellige cafe’s, restaurants en winkels meteen om de hoek!

Ligging:
Het appartement is zeer centraal gelegen nabij het Olympisch stadion, Vondelpark en het Amsterdamse Bos met zijn vele recreatiemogelijkheden.

De gezellige restaurants en trendy winkels zijn op steenworp afstand te vinden.

Het geheel vernieuwde Stadionplein is ook op korte loopafstand.

Tevens zijn er diverse sportparken in directe omgeving.

Station Zuid en het WTC liggen op loopafstand en de woning ligt op 10 minuten fietsen vanaf het centrum.

Winkels, restaurants, kinderopvang, scholen en openbaar vervoer bevinden zich allemaal op korte loopafstand om de hoek.

Bovendien ben je met de auto binnen een paar minuten op de ring A10 en heel bijzonder aan Amsterdam: je kunt hier nog makkelijk voor de deur parkeren!

De huurprijs is exclusief kosten van gebruik g/w/e/internet en gemeentelijke bewonersheffingen.

Kenmerken

Beschikbaar per
Verhuurd
Regio
Amsterdam e.o.
Soort woning
Appartement
Oppervlakte
70m²
Bouwjaar
1926
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Garage
Nee
Tuin
Nee
Balkon
Ja
Dakterras
Nee
Kelder
Nee
Zolder
Nee
Schuur
Nee
Periode van beschikbaarheid
12 tot 60 maanden
Mogelijkheid tot verlenging
In overleg
Reageer op deze woning
Property Form
Bel ons nu

[email protected]